Jenkkivoodi – mis on jenkkivoodi?

Jenkkivoodi – Mis on jenkkivoodi, kuidas seda valida, kust osta ja miks need nii populaarsed on?

Jenkkivoodi, nagu ka kontinentaalvoodi, on ülipopulaarne valik kaasaegsete magamistubade sisustamisel. Ja on lihtne mõista, miks – need pakuvad ülimat mugavust ja neid on väga lihtne paigaldada. Hea jenkkivoodi valimine võib aga olla üsna keeruline. Arvestada tuleb paljude asjadega. Mis on siis hea jenkkivoodi ja mida on vaja teada? Millised eelised neil on?

Loodetavasti aitab see väike sissejuhatus teil seda kõike mõtestada.

Rum.ee jenkkivoodid:

Jenkkivoodi ja odava kontinentaalvoodid – mis need on?

Jenkkivoodid ja kontinentaalsed madratsid on spetsiaalselt välja töötatud pideva ja meeldiva toe pakkumiseks. Kuna voodi on ehitatud täielikult kolmest madratsist ja on tavapärastest vooditest oluliselt kõrgem.

Saate rahulikult magada, kui kõik need kehaosad on õigesti joondatud, lõdvestunud ja paigutatud. Samuti saate reguleerida pealismadratsi tugevust, võimaldades teil oma magamiskogemust isikupärastada, ilma et peaksite kogu voodit välja vahetama.

Aga milleks on kontinentaalvoodid ja jenkkivoodid ?

Kontinentaalvoodid (kontinentaalvoodi 120×200, kontinentaalvoodi 160×200, kontinentaalvoodi 180×200) rahustavad eelkõige selgroogu ja alaselga, võimaldades samal ajal õlgadel ja puusadel vajuda. Magamise ajal annab mitut tüüpi madratsite kombinatsioon kehale suurepärase toe. Jenkkivoodid teevad täpselt sama asja, tagades teile parima kvaliteediga une.

Tugev disain tagab nii töökindluse kui ka pikaajalise vastupidavuse. Madrats on piisavalt tugev, et kohaneda inimese kehakuju ja kehaehitusega.

Jenkkivoodi eelised.

Kontinentaalvooditel on palju eeliseid. Alustades kehahoiaku ja une kvaliteedi parandamisest kuni toa ergonoomilisemaks muutmiseni. Mõned neist hõlmavad järgmist:

1. Võrratu mugavus ja kontinentaalvoodi kokkupanek.

Kontinentaalvoodite mugavuskihid koosnevad kauakestvast naturaalsest lateksist, mis annab mõnusa lamamisasendi, ühendades elastsuse ja pehmuse. Õlad ja puusad võivad vajuda laialdaselt kättesaadavatesse kontinentaalvooditesse, leevendades selja- ja lülisambavalu. Ja selle pehmem madrats pakub teile mugavust ja padi tagab teile kosutava une.

2. Hea õhuvahetus ja ventilatsioon

Vooditel olevad kontinentaalvoodid ventileerivad aktiivselt (nagu kontinentaalvoodi sahtlitega), nii et õhk pääseb läbi ja madratsi sisemine niiskus säilib. Ka see hoiab voodi puhta ja värskena. Ärge muretsege sisemise seisukorra pärast; see on selge ja puhas.

3. Valmistatud mugavust silmas pidades

Jenkkivoodi on suurepärane valik, kui soovid end igal magamajäämisel mugavalt tunda. See pehmem kattemadrats pakub teile mugavust ja padi tagab teile kosutava une.

4. Loodud igas suuruses inimestele

Madratsil on piisav võime sobituda inimkeha kujuga ja võib vajadusel painduda. Kontinentaalvoodi ehk jenkkivoodi 160×200 on võimeline kandma inimese raskust. Nendesse mahub hõlpsasti kaks magamiskohta, tagades, et kõik tunnevad end kontinentaalvoodil pikali heites mugavalt.

Jenkkivoodi – milliseid asju tuleb ostmisel arvestada?

Kui palju ruumi me magamiseks vajame, on üsna isiklik. Üksik inimene võib väikese suurusega hakkama saada, kuid paar vajab rohkem magamisruumi. Üksinda magades on tavaliselt valida kontinentaalvoodi mõõtmetega 90 x 200 cm või mõnevõrra suurem kolmeinimese jenkkivoodi 120 x 200 cm.

160 x 200 cm ja 180 x 200 cm on paaride jaoks palju paremad, kuna need on teie partneri liigutuste suhtes vähem tundlikud ja seetõttu on neid lihtsam levitada.

Jenkkivoodi – veenduge, et madratsi kvaliteet vastaks teile ja teie individuaalsetele vajadustele.

Pealmine madrats on ühes tükis ja see on koht, kus veedate suurema osa oma ajast voodis. Peal olev poroloon tundub pehmem ja reageerib sinu kehasoojusele, kuid sellel võib olla ka päris palav lamada, mis võib igaühele ülimalt ebamugav olla.

Jenkkivoodi on suurepärane mööbel igasse koju ja igasse tuppa. Usalda oma und ainult parimatele.