Karikate tellimine ja valmistamine erilahendustena

Mis oleks parem viis võidu või saavutuse tähistamiseks ja mälestamiseks kui tunnustada suurepärast esitust andes auhinnana välja karikad? Tunnustuse saajad, kes saavad pärast tähtsat saavutust medalid ja karikad, tunnevad, et nende pingutus tasus end igati ära. Samuti lisavad auhinnana saadud karikad motivatsiooni rohkem pingutada, et ka järgmine kord uuesti edu saavutada.

Medalid ja karikad aitavad eesmärke seada

Karikad ja medalid motiveerivad saavutama kindlat eesmärki, sest saavutusel on olemas konkreetne mälestusese, mille poole on võimalik püüelda. Karikate tellimine auhinnana lisab auhinnasaaja silmis väärtust ka karika saamiseks vajaliku eesmärgi täitmisele endale.

karikate tellimine - karikad24

Karikate valmistamine ja karikate müük on mõeldud just meeskondade ja organisatsioonide jaoks oma liikmetele täiendava motivatsiooni loomiseks. Seda nii karika saamiseks vajaliku pingutuse tegemiseks, kui ka juba peale auhinna saamist täiendava motivatsiooni säilitamiseks.

Auhinnad ja karikad erinevate saavutuste tunnustamiseks

Karikate tellimine ja karikate valmistamine ei pea piirduma ühe konkreetse saavutuse või tunnustusega.  Meeskonnas ja organisatsioonides on palju erinevaid indiviide ja erinevaid ülesandeid, mis kõik on tihti väärt tunnustamist.

karikad - karikad24

Medal ja karikad võivad rõhutada iga meeskonnaliikme olulisi oskusi ja võimeid. Meeskonna üldiseks eduks vajalike omaduste ja oskuste märkamine ning tunnustamine motiveerib auhinnasaajat neid oskusi veelgi enam endas arendama. Lisaks tunnevad ja teadvustavad nii kõik oma olulist rolli organisatsiooni edu loomisel.

Karikad premeerivad rasket tööd ja pingutusi

Sportlased, aga ka lihtsalt ettevõtte töötajad panustavad oma aega ja energiat tulemuse saavutamiseks koos pühendumuse, sihikindluse ja visadusega. Nad läbivad sageli koolitusi, kulutades isiklikku aega ja energiat oma oskuste täiustamiseks. Karikate valmistamine ja nendega pingutuste tunnustamine innustab nende pingutustega ka tulevikus jätkama.

Karikad ja medalid suurendavad meeskonna usaldust ja enesekindlust

Enesekindlus on praktiliselt igas eluvaldkonnas oluline. Ükskõik kui kõvasti sportlased või töötajad ka ei pingutaks, kui nad ei ole oma võimetes kindlad, ei ole neil kerge suurepäraseid tulemusi saavutada. Õige kogus enesekindlust annab meile kõigile võimaluse endasse uskuda, inspireerides oma parimal võimalikul tasemel töötama.

Tunnustuse saamine aitab enesekindlust säilitada. Tegelikult pingutavad paljud peale auhinnaga tunnustamist edu nimel veelgi rohkem, sest neil on oma eelneva pühendumuse eest reaalne füüsiline auhind kogu ülejäänud maailmale ette näidata.

karikate tellimine ja valmistamine - karikad24

Karikate tellimine ja karikate valmistamine

Meeskonnaliikmete autasustamine pingutuste, raske töö ja pühendumuse eest on parim viis meeskonnavaimu edendamiseks ja motiveerimiseks, et nad sooviksid endast ka tulevikus anda alati maksimumi.

karikas

Erilahendusena on võimalik karika tellimine, mis on väga erilise kujundusega. Isikupärasema kogemuse saamiseks on aga puidust karikad ja cnc freesimine suurepärasteks lahendusteks. Karikate tellimine või medalite tellimine eelnevalt oma soove hoolikalt läbimõeldes on võimalik saavutada lõpptulemus, mille puhul auhinnasaajad tunnevad end veelgi rohkem väärtustatuna ja hinnatuna.

karikad