Milline on stiilne talvejope 2022 moehooajaks?

Talve lähenemisel tuleb uuendada oma garderoobi vajalike riideesemetega, et oleks olemas kõik ka kõige jahedamateks päevadeks. Üks kindel talve riideese, mida ei tasu unustada, on talvejope. Kuidas valida endale sobiv talvejope, mis hoiab sooja, aga on ka stiilne?

Soovitused ideaalse talvejope valimiseks

Talvejope valimist tasuks alustada stiilist, mis sulle meeldib. Kas sulle meeldivad pigem pikemad või lühemad joped? Kas eelistad sulejopet või sinu jaoks on sobilik ka sünteetilise voodriga talvejope? Milline on sinu lemmikvärv? Need küsimused aitavad sul paika panna mõned mõtte talvejope stiili osas. Kui sa otsid endale sellist jopet, mida kanda nii igal päeval tööle minekul, aga ka siis, kui oled minemas mõnele pidulikule sündmusele, siis tasub valida klassikalise ja väljapeetud lõikega talvejope. Selleks võib olla nii tepitud soe jope, mille saab eest siduda kokku vööga või hoopiski kookonlõikega jope. Sportlikus stiilis talvejope ei ole kõige parem valik, kus sa soovid enda garderoobi täiendada ühe universaalse üleriidega, sest seda on keeruline kombineerida oma seeliku või kleidiga, mida soovid järgmisel pidulikul õhtusöögil kanda.

Sulejope või sünteetilise voodriga talvejope?

See on üks peamisi küsimusi, mida paljud inimesed küsivad, kui hakkavad endale sooja talvejopet valima. Kui vahest arvatakse, et sulejope on ainuõige valik, siis see ei ole alati nii. Näiteks kliimas, millele on iseloomulikud niisked ja vihmased talved, on sünteetilise voodriga jope isegi asjakohasem. Kuivas ja karges talves on aga paremaks valikuks naturaalsetest sulgedest täidis. Seega sõltuvalt sellest, kas sa ostsid endale jopet, mida kada kogu talve või kindlatel ilmadel, saad langetada otsuse.

Talvejope värvivalik

Mõtle enda garderoobile ja soojadele aksessuaaridele nagu sallidele, kinnastele ja mütsidele, mida sa talvel kannad. Millises stiilis need on? Mis värvi on need tooted? Vali talvejope, mis sobib kokku juba olemasolevate stiilidega. Kui see aga ei ole sinu jaoks oluline, siis mõtle sellele, kas soovid soetada midagi, mis sobiks kandmiseks mitmetel hooaegadel või miskit, mis rabaks enda välimusega kõiki möödakõndijaid. Ajatuks valikuks on alati must ja tumesinine jope, mida on kerge kombineerida teiste erinevate stiilide ja värvidega. Kui sa otsid midagi, mis on viimase moe järgi, ei pruugi see olla nii ajatu oma lõike või värvivaliku poolest, et olla moes ka mõnel järgmisel moehooajal. Mõtle läbi, mida sa soovid ja langeta otsus vastavalt sellele.

Talvejope soetamine e-poest

Aina enam soetavad inimesed oma riideid e-poodidest ja see pole ka imekspandav, sest paljud Eesti e-poed pakuvad suurepäraseid hindasid ja laia valikut. Üheks heaks näiteks on nii Kaup24 ja Hansapost, kelle valikust ja pakkumistes saab alati kindel olla. Samuti on e-poest poodlemisel ka teisi eeliseid, millest üks olulisemaid on aja kokkuhoid. Nii leiad kõik vajaliku endale, aga ka oma lastele. Aeg on meie kõige väärtuslikum vara, mistõttu hoia seda igal võimalusel.